Pisanie profesjonalnych prac licencjackich - Prace licencjackie z Tanieprace.pl

Pisanie prac licencjackich

Pisanie pracy licencjackiej – nasze doświadczenie

Pisanie pracy licencjackiej jest dla nas chlebem powszednim. Zajmujemy się pisaniem już od 5 lat i w tym czasie zaufało nam już ponad 500 zadowolonych klientów z całej Polski. Pisane przez naszych redaktorów prace licencjackie cieszą się dużym powodzeniem wśród studentów, którzy szukają kompleksowej pomocy przy pisaniu pracy licencjackiej.

Dla kogo piszemy prace licencjackie?

Nasza oferta pisania prac licencjackich skierowana jest dla osób, które nie posiadają czasu na samodzielne napisanie pracy licencjackiej oraz dla tych, którzy nie potrafią przelać na papier zdobytej podczas studiów wiedzy. Piszemy prace licencjackie również dla studentów, którzy nie są zaznajomieni z konstrukcją pisania prac licencjackich i chcieliby poznać jej dokładną budowę i styl. Pisanie pracy licencjackiej jest czasochłonne i wymaga pełnego zaznajomienia się z wiedzą na danym temat. Nasi redaktorzy posiadają merytoryczne przygotowanie z większości dziedzin naukowych.

Pisanie prac licencjackich - oferta

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i również pisane przez nas prace licencjackie są unikalne oraz wyjątkowe. Ponadto utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami poprzez drogę e-mailową. Dostępni jesteśmy przez prawie cały dzień. Do każdej pracy licencjackiej dołączamy raport anty-plagiatowy oraz gwarancję na możliwość naniesienia poprawek do pracy. Gwarancja ta obejmuje przez 30 dni od momentu oddania całej pracy.

Pisane przez nas prace licencjackie są kompleksowe i w ramach nich oferujemy:
- sporządzenie planu pracy;
- napisanie wstępu i zakończenia;
- napisanie części teoretycznej pracy;
- przeprowadzenie badań/wykonanie projektu;
- napisanie części merytorycznej pracy;
- sporządzenie bibliografii, spisu tabel, schematów, rysunków, zdjęć itd.;
- przygotowanie prezentacji multimedialnej;

Z każdym naszym klientem podpisujemy umowę o dzieło i przeniesieniu autorskich praw majątkowych. Od każdej umowy płacimy podatki, dzięki czemu nasza usługa jest całkowicie legalna.
Czas napisania pracy licencjackiej wynosi od 7 do 14 dni.

Pisanie prac licencjackich cena

Koszt napisania pracy licencjackiej zależy od wielu czynników, takich jak temat, cel pracy oraz jej obszerność. Orientacyjnie nasze stawki rozpoczynamy od 14 zł/str. co w przypadku standardowej pracy licencjackiej pisanej na 50 stron daje całkowitą kwotę 700 zł. Ceny oczywiście dopasowane są indywidualnie do każdego klienta. W celu wyceny zapraszamy do kontaktu - Formularz kontaktowy

Cennik za pisanie prac licencjackich

Ilość stron: Cena za stronę*:
1-10 od 25 zł
11-20 od 20 zł
21-30 od 18 zł
powyżej 31 od 14 zł

*Podane ceny są orientacyjne i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

Poprawki do napisanej przez nas pracy licencjackiej

Poprawki dokonujemy w czasie od 3 do 7 dni roboczych na podstawie zgłoszenia reklamacji dotyczącej niezgodności napisanej pracy lub jej fragmentu z zamówioną pracą.

Nie zmieniamy ustalonego wcześniej przedmiotu i celu pracy oraz metod badawczych

Raport z plagiat.pl

Do każdej napisanej przez nas pracy powyżej 20 stron dodajemy raport z ogólnopolskiego systemu anty-plagiatowego stosowanego przez większość uczelni w Polsce - plagiat.pl

W przypadku stwierdzenia niezgodności z raportem od razu dokonujemy odpowiednich zmian w napisanej przez nas pracy

Formularz kontaktowyWysłanie formularza nie zobowiązuje Ciebie do skorzystania z naszych usług.