Indywidualne pisanie prac magisterskich – Tanieprace.pl

Pisanie prac magisterskich

Najlepsza pomoc w pisaniu pracy magisterskiej

Prace magisterskie uważane są za „królowe” prac dyplomowych. Swój przydomek zyskały dzięki złożonej budowie. Istotą prac magisterskich jest część merytoryczna, której student musi w głównej mierze poświęcić najwięcej czasu.
Nasza pomoc w pisaniu pracy magisterskiej przeznaczona jest dla studentów, którzy z różnych względów nie mogą samodzielnie napisać swojej pracy. Dzięki naszemu profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta masz pewność otrzymania unikalnej pracy magisterskiej.

Pisanie pracy magisterskiej – oferta, cena

Pisanie pracy magisterskiej nie jest łatwym zadaniem i należy poświęcić mu wielu godzin, dlatego czas, który potrzebujemy na stworzenie pracy wynosi od 10-21 dni. Pisane przez nas prace magisterskie charakteryzują się unikalnością, dbałością o każdy szczegół oraz rzetelnym opracowaniem. Koszt napisania pracy magisterskiej rozpoczyna się od 35 zł/str. Do każdej pracy magisterskiej dodajemy raport anty-plagiatowy oraz 30 dniową gwarancję na nanoszenie poprawek do pracy. Jeżeli obawiasz się o koszty, czy terminowe otrzymanie swojej pracy magisterskiej to możesz być spokojny. Jako nieliczni klientem podpisujemy umowy o dzieło i przekazanie autorskich praw majątkowych. Ponadto pisanie prac magisterskich jest naszą pasją, którą praktykujemy już od ponad 12 lat, przez co możesz liczyć na profesjonalną prace magisterską,

Pisanie prac magisterskich - co obejmuje napisanie pracy?

Pisanie prac magisterskich obejmuje:
- sporządzenie planu pracy;
- napisanie na podstawie planu części teoretycznej;
- przeprowadzenie badań/sporządzenie projektu;
- napisanie na podstawie przeprowadzonych badań/sporządzonego projektu części merytorycznej;
- napisanie wstępu i zakończenia;
- sporządzenie bibliografii, spisu tabel, schematów, rysunków, zdjęć itd.;

Oferowana pomoc w pisaniu pracy magisterskiej

Praca magisterska jest najważniejszą pracą dyplomową, którą muszą pisać studenci studiujący na studiach II stopnia, wcześniej zwanych magisterskich. Nasza pomoc w pisaniu pracy magisterskiej obejmuje zarówno napisanie tekstu, jak i sporządzenie konspektu, zebranie literatury oraz przeprowadzanie badań/sporządzenie projektu.

Pisanie pracy magisterskiej należy rozpocząć od stworzenia konspektu. W każdym konspekcie pracy magisterskiej musi być zwarty: temat pracy, cel i zakres pracy, metody badawcze, problemy badawcze (i w zależności od rodzaju pracy - hipotezy badawcze), plan pracy, a także bibliografia, która będzie wykorzystana w trakcie pisania pracy magisterskiej. Jeżeli wybierzesz kompleksową pomoc w pisaniu pracy magisterskiej przez nasz serwis otrzymasz bezpłatny konspekt pracy. Możesz zamówić także sam konspekt pracy magisterskiej. Jego koszt wynosi od 100 zł.

Praca magisterska składa się z dwóch części – teoretycznej oraz empirycznej/projektowej. Istnieją także prace magisterskie czysto teoretyczne, jednakże zależy to w głównej mierze od charakteru i tematyki pracy. Pisanie pracy magisterskiej należy rozpocząć od części teoretycznej. W części teoretycznej należy zawrzeć podstawy teoretyczne podejmowanej tematyki pracy. W tym względzie posiadamy własną bibliotekę, na która składa się ponad 2,5 tysiąca książek i publikacji naukowych. Cały czas staramy się poszerzać naszą bazę o najnowsze pozycje. Drugą część pracy magisterskiej stanowi część empiryczna lub projektowa. Oferowana przez nas pomoc w pisaniu pracy magisterskiej obejmuje przeprowadzenie badania: ankietę, wywiad, obserwację, badania CISS, KPS, KOS, badania marketingowe i wiele innych. W ramach projektu pomagamy w stworzeniu aplikacji internetowych, stworzenia rysunków w AutoCad, czy analizie różnych podmiotów gospodarczych i administracyjnych.

Pisanie pracy magisterskiej wymaga także napisania wstępu i zakończenia. W ramach naszej pomocy w pisaniu pracy magisterskiej zajmujemy się również i tym aspektem. Wstęp, jak i zakończenie do pracy magisterskiej jest niezmiernie ważne. Recenzent każdego tekstu w pierwszej kolejności rozpoczyna czytanie pracy od wstępu i zakończenia. Już na ich podstawie jest wstanie sprawdzić, czy w pracy osiągnięto wymagany cel pracy. Zatem pisanie pracy magisterskiej trzeba rozpocząć od napisania wstępu, zaś zakończenie po napisaniu całej pracy.

Jeżeli potrzebujesz pomoc w pisaniu pracy magisterskiej to zapraszamy do kontaktu z nami. Na każdą prace magisterską poświęcamy od 60 do nawet 100 godzin. Masz pewność, iż napisana praca magisterska będzie rzeczowa i spełni każde wymagania.

Praca magisterska cena - Pisanie prac magisterskich cena

Zapoznaj się z poniższym, przykładowym cennikiem pisania prac magisterskich. Średni koszt napisania pracy magisterskiej na ok. 70 stron wynosi 1400 zł*.

Cennik za pisanie prac magisterskich

Ilość stron: Cena za stronę*:
1-10 od 30 zł
11-20 od 26 zł
21-40 od 24 zł
41-60 od 22 zł
powyżej 60 od 20 zł

*Podane ceny są orientacyjne i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

Poprawki do napisanej przez nas pracy magisterskiej

Poprawki dokonujemy w czasie od 3 do 7 dni roboczych na podstawie zgłoszenia reklamacji dotyczącej niezgodności napisanej pracy lub jej fragmentu z zamówioną pracą.

Nie zmieniamy ustalonego wcześniej przedmiotu i celu pracy oraz metod badawczych

Raport z plagiat.pl

Do każdej napisanej przez nas pracy powyżej 20 stron dodajemy raport z ogólnopolskiego systemu anty-plagiatowego stosowanego przez większość uczelni w Polsce - plagiat.pl

W przypadku stwierdzenia niezgodności z raportem od razu dokonujemy odpowiednich zmian w napisanej przez nas pracy

Formularz kontaktowyWysłanie formularza nie zobowiązuje Ciebie do skorzystania z naszych usług.